ASMENS DRAUDIMAS
TRANSPORTO
TURTO DRAUDIMAS
Aviva Lietuva šiais metais išmokėjo 3,9 mln. litų – daugiausia rinkoje
„Aviva Lietuva“ per penkis šių metų mėnesius gyvybės draudimo klientams išmokėjo daugiausia išmokų pagal draudžiamuosius įvykius ir yra pirma rinkoje. Bendrovė savo gyvybės draudimo klientams pagal draudžiamuosius įvykius išmokėjo 3,9 mln. litų, t.y., 34 proc. daugiau nei pernai per tą patį laikotarpį, kai draudimo išmokos siekė 2,9 mln.

Beveik trečdaliu, 31 proc., augo ir pensijų fondų išmokos: šiemet pensijų fondų dalyviams ir jų paveldėtojams bendrovė „Aviva Lietuva“ išmokėjo 1,4 mln. litų.

„Didžiausia rinkoje draudimo išmokų suma rodo, kad klientams esame tvirtas ramstis nelaimės atveju bei geriausiai iliustruoja mūsų darbo ir gyvybės draudimo prasmę. Išgyventa ekonominio nuosmukio nežinia privertė žmones labiau susimąstyti, kad savo ir savo šeimos finansine gerove turime iš anksto pasirūpinti patys – tai rodo vien daugiau nei per pusę išaugusios šių metų mūsų įmonės veiklos apimtys. Gyvybės draudimas visų pirma yra pagalba ir paspirtis atsitikus nelaimei. Ligos ir nelaimės nesirenka, tad kuo daugiau žmonių turi gyvybės ir sveikatos draudimus, tuo daugiau jų sulaukia finansinės paramos, palengvinančios socialines ir finansines ligos ar netekties pasekmes“, – kalbėjo „Aviva Lietuva“ generalinė direktorė Asta Grabinskė.

Išmokos netekus artimųjų augo 72 proc.

Šiemet, kaip ir pernai, daugiausia draudimo išmokų „Aviva Lietuva“ išmokėjo šeimoms, netekusioms artimųjų. Per penkis šių metų mėnesius šios išmokos išaugo 70 proc. ir sudaro 1,6 mln. litų. Didžiausia šių metų išmoka artimojo netekties atveju yra 263 tūkst. litų. Vidutinė išmoka mirties atveju sudaro 46,9 tūkst. litų, 51 proc. didesnė nei 2010 m.

Išmokos susirgus ar patyrus traumas

„Žiemą slidūs keliai, vasarą – aktyvesnis gyvenimo būdas lemia išmokamas reikšmingas sumas traumų ir stacionarinio gydymo atvejais: per penkis šių metų mėnesius išmokėjome 993 tūkst. litų, 9 proc. daugiau nei pernai, patyrusiems nelaimingus atsitikimus klientams, ir 973 tūkst. litų išmokėjome už gydimąsi ligoninėje“, – teigė A. Grabinskė.

Dažniausi nelaimingi atsitikimai, už kuriuos skirtos išmokos, yra kelio sąnario traumos, kaulų lūžiai, žaizdos, kai lieka randai. Vidutinė išmoka, įvykus nelaimingam atsitikimui, šiemet yra 1,5 tūkst. litų, o didžiausia 18 tūkst. litų išmokėta dėl blauzdos kaulų lūžio.

Stacionarinio gydymo draudimo išmokos dažniausiai skirtos už periferinių nervų ligas, kelio sąnario, stuburo išvaržų, odos pažeidimų operacinio gydymo išlaidoms padengti. Vidutinė šio sveikatos draudimo išmoka pirmaisiais penkiais šių metų mėnesiais yra 1,3 tūkst. litų, o didžiausia 13 tūkst. litų suma išmokėta dėl galvos smegenų naviko.

Parama susidūrus su sunkia liga

Išmokos pagal kritinių ligų draudimą – išgyvenusiems sunkias ligas, tokias kaip vėžys, insultas, infarktas – šių metų sausį-gegužę sudaro 226 tūkst. litų. Visos kritinių ligų draudimo išmokos šiemet buvo išmokėtos asmenims dėl vėžinių susirgimų – dažniausi atvejai krūties vėžys. Vidutinė išmoka pagal kritinių ligų draudimą siekia 25,2 tūkst. litų, o didžiausia, 48,8 tūkst. litų išmoka, taip pat dėl krūties vėžio.
Naujienos pateiktos iš
Serveriai su nuolaida www.improlit.lt Serveriai su nuolaida