ASMENS DRAUDIMAS
TRANSPORTO
TURTO DRAUDIMAS
Imantiems kreditus siūlo apsidrausti nuo nedarbo
Ūkio bankas, atsižvelgdamas į stabilesnę gyventojų ekonominę situaciją ir kartu įvertindamas situaciją darbo rinkoje, gyventojams pasiūlė naują, saugesnį būdą skolintis. Nuo liepos Ūkio bankas klientams išduos vartojimo kreditus su papildomu draudimu nuo darbo praradimo.

Vartojimo kreditą Ūkio banke gaunančius klientus nuo darbo praradimo draus bendrovė „PZU Lietuva“.

„Prieš kelis mėnesius gerokai sumažinę vartojimo kreditų palūkanas, sulaukėme didesnio skolintis pageidaujančių klientų skaičiaus. Kartu pastebėjome, kad nemažą dalį žmonių nuo kredito vis dar sulaiko baimė finansiškai įsipareigoti ilgesniam laikotarpiui, nes abejojama dėl stabilių pajamų. Būtent šiai kliūčiai įveikti siūlome papildomą galimybę – draudimą nuo nedarbo, kuris suteiks didesnį saugumą tuo atveju, jei klientas netikėtai prarastų darbą“, – sako Ūkio banko Komercijos tarnybos vadovas Justas Babarskas.
Ūkio banko Komercijos tarnybos vadovas pabrėžė, kad jo atstovaujamo banko vartojimo kreditų rodikliai pastaruoju metu stabiliai auga. Ūkio banke, skirtingai nei visoje Lietuvos bankų rinkoje, naujų vartojimo kreditus paėmusių klientų skaičius per I-ąjį šių metų pusmetį ūgtelėjo 10 kartų, o naujai pasirašytų vartojimo kreditų sutarčių portfelis išaugo 7,5 karto, lyginant su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu.

J. Babarskas tokį spartų vartojimo kreditų portfelio augimą pirmiausiai sieja su mažesnėmis vartojimo kreditų palūkanomis. Ūkio bankas šių metų pavasarį gerokai sumažino palūkanų normą vartojimo paskoloms, ir dabar Ūkio banke galima pasiskolinti už 7 proc. eurais ir 9 proc. litais. Geriausios palūkanų sąlygos suteikiamos lojaliems Ūkio banko klientams.

Be to, J. Babarskas atkreipė dėmesį, kad gyventojų pradelstų skolų portfelis per pastaruosius mėnesius pradėjo mažėti. Tai liudija, kad ekonomikos atsigavimo rezultatus jau pajuto ne tik verslo įmonės, bet ir gyventojai.

„Gyventojai grįžta skolintis į bankus – čia yra palankesnės paskolų sąlygos, didesnis saugumas ir stabilumas. Esame suinteresuoti užtikrinti kuo lankstesnes sąlygas klientui, pasirūpindami jo galimybėmis grąžinti kreditą. Todėl mūsų naujas pasiūlymas užtikrina, kad paskolą turinčiam, tačiau darbą praradusiam žmogui draudimas pusę metų dengs įmokas – per tokį laiką, tikėtina, žmogus jau galės susirasti kitą darbą ir toliau stabiliai pats mokėti už paskolą. Tikimės, kad su šiuo pasiūlymu norinčių pasigerinti savo buitį, tačiau nesiryžtančių tam skolintis žmonių mažės“, – teigia J. Babarskas.

Jo įsitikinimu, Lietuvos rinkoje, kur šiuo metu egzistuoja vis dar aukštas nedarbo lygis, papildomos garantijos užtikrins žmonėms saugius finansavimo sprendimus ir padrąsins be didesnių abejonių imti vartojimo kreditus.
Naujienos pateiktos iš
Serveriai su nuolaida www.improlit.lt Serveriai su nuolaida