ASMENS DRAUDIMAS
TRANSPORTO
TURTO DRAUDIMAS
MISIJA
Mes siekiame teikti konsultacijas draudimo klausimais ir padėti valdyti draudimo riziką verslo ir privatiems klientams.
Suprasdami klientų poreikius, siūlome jiems vertingiausius draudimo apsaugos sprendimus, kurie suteikia saugumo jausmą klientų kasdieniniame gyvenime.
VIZIJA
Mes norime tapti geriausiu patarėju draudimo klausimais ir savo veiklą grįsti kompetencija, pasitikėjimu ir ilgalaikiais ryšiais su klientais.
Mes tikime, kad pripažinimą lemia į orientacija į rezultatus, nuoširdus bendravimas, pasišventimas kurti sėkmingą verslą.
VERTYBĖS
Savo veikloje vadovaujamės šiomis vertybėmis:
- tęstinumas,
- atsakomybė,
- profesionalumas.
Kokią vertę galime pasiūlyti savo klientui
Labiausiai branginame ilgalaikius partnerystės ryšius. Mes siūlome profesionalias konsultacijas, aiškius pasiūlymus, operatyvų aptarnavimą.
Įgyvendinant LR Draudimo priežiūros komisijos nutarimą N-30 (2004 03 16) „Dėl informacijos, kurią privalo teikti draudimo tarpininkai klientams“, informuojame:

1. UADBB “Corpus A draudimas“, įm.k. 300536556
Algirdo g. 75/16, LT-03209 Vilnius
2. Įmonė įregistruota Valstybės įmonėje Registrų centre 2006 m. vasario 11 d. Draudimo brokerių įmonių sąrašą galite rasti internetiniu adresu http://www.dpk.lt/brokeriai.phtml
3. UADBB “Corpus A draudimas” neturi tiesiogiai ar netiesiogiai jokios draudimo įmonės, kitų Europos Sąjungos valstybių narių draudimo įmonės ar užsienio valstybės draudimo įmonės akcijų ar kitokių kapitalo dalių, suteikiančių daugiau kaip 10% balsavimo teisių ar sudarančių daugiau kaip 10% kapitalo.
4. Jokia draudimo įmonė arba draudimo įmonės patronuojanti įmonė neturi tiesiogiai ar netiesiogiai „Corpus A draudimas” akcijų ar kitokių kapitalo dalių, suteikiančių daugiau kaip 10% balsavimo teisių ar sudarančių daugiau kaip 10% kapitalo.
5. Skundai dėl UADBB “Corpus A draudimas” veiklos pateikiami raštu bendrovės direktoriui adresu Algirdo g. 75/16, LT-03209 Vilnius. Bendrovės direktorius per 1 mėnesį išnagrinėja skundą ir pateikia raštišką atsakymą. Neišsprendus ginčo, toliau jis nagrinėjamas LR įstatymų nustatyta tvarka.
6. UADBB “Corpus A draudimas” vykdo veiklą kaip nepriklausomas draudimo tarpininkas, vadovaudamasis bendradarbiavimo sutartimis su draudimo bendrovėmis, kurių sąrašą galima sužinoti atvykus į įmonės buveinę.
GREITASIS
MENIU
Serveriai su nuolaida www.improlit.lt Serveriai su nuolaida